مقاله

تتر چیست ؟ آشنایی با مهم ترین استیبل کوین

اگر شما هم ترس ورود به دنیای ارزهای دیجیتال را دارید پیشنهاد میکنیم این مقاله را مطالعه نمایید. در این مقاله به موضوع:

 تتر چیست ؟ مزایای این استیبل کوین چیست و چرا مورد توجه بسیاری از تریدرها قرار گرفته است می پردازیم.

تتر چیست ؟

دنیای ارز دیجیتال، دارای نوسانات و افت و خیزهای شدیدی است که میتواند سود و البته زیان بسیار زیادی متوجه سرمایه شما شود. در نتیجه قدرت ریسک کردن را به شدت کاهش میدهد. کسانی که در این بازارهای پرریسک جهانی به خرید و فروش مشغول هستند نیاز دارند که ارزی وجود داشته باشد که با ریسک پایینی همراه باشد. تتر دقیقا همان نیاز تریدرها و سرمایه گذاران این بازار است.

تتر چیست

اگر بخواهیم به این سوال که تتر چیست یک پاسخ صحیح دهیم، باید اینگونه بیان کنیم که تتر یک استیبل کوین است که دارای قیمت و ارزش ثابت و مشخصی است. هر زمانی که شما اقدام به خرید و فروش تتر کنید باید یک دلار آمریکا بپردازید. یعنی قیمت تتر یک دلار آمریکاست؟

تتر چیست و چه میزان ارزش دارد؟

تتر یک ریل کوین است. این واحد ارز دیجیتالی با واحدهای پولی مانند دلار آمریکا، یورو و یوان چین پشتیبانی و نظارت می شود. بر اساس مشاهدات و تحقیقات به عمل آمده، تتری که با دلار آمریکا پشتیبانی میشود بسیار محبوبتر است و بیشتر مورد ترید قرار می گیرد.

در نتیجه زمانی که شما عبارت تتر چیست را بررسی می کنید قطعا با USDT مواجه خواهید شد و آن هم به اختصار نشان دهنده دلار تتر است. 

تتر چیست

تتر جهت اطمینان تریدرها

هر جایی که صحبت از این است که تتر چیست ، همه افراد حاضر در این بازار به ثابت آن اشاره می کنند. اما این ثبات چه تاثیری دارد؟ 

همانطور که قبلا اشاره کردیم، بازار ارزهای دیجیتال دارای نوسانات شدید است. ممکن است کل سرمایه شما از دست برود. تتر به دلیل این ثبات قیمتی که دارد این نوسانات را کمی کنترل میکند. شما به عنوان یک تریدر زمانی که احساس کردید نوسانات بازار منفی و سرمایه شما در حال سقوط است می توانید ارز دیجیتال خود را به تتر تبدیل نمایید. زمانی که بازار نوسانات به یک ثبات و پایداری رسید تترهای خود را به ارز دیجیتال مورد نظر تبدیل نمایید.

این روش safe و ایمن ترین راهکاری است که در خرید ارز دیجیتال می توانید انجام دهید. 

مزایای استفاده از تتر

بهتر است زمانی که برای سوال تتر چیست دنبال پاسخ می گردید، برای این سوال هم پاسخ مناسبی بیابید که : معاملاتی که توسط تتر انجام می شود چقدر مطمئن و شفاف است؟

هر ارز دیجیتال دارای یک وایت پیپر یا مقاله سفید است. این وایت پیپر نشان دهنده خلاصه عملکرد یک ارز دیجیتال است و پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی ابتدا این مقالات را مطالعه بفرمایید. تتر جزء استیبل کوین هایی است که با مطالعه وایت پیپر آن میتوانید به شفافیت آن پی ببرید. این امر میتواند یک آرامش خیال را برای شما فراهم نماید.

تتر چیست

معاملاتی که با خرید تتر و فروش آن انجام می شود دارای سرعت بالایی است و شما را برای تبدیل ارزهای دیجیتال معطل زمان نمیکند.

برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید عددی را به عنوان کارمزد بپردازید. خرید و فروش تتر دارای کمترین میزان کارمزد است و این می تواند برای شما مقرون به صرفه باشد.

خرید تتر از تترلند

برای ارزهای دیجیتال می توانید خودتان اقدام نمایید. این کار در ایران ریسک بالایی دارد. به دلیل وجود تحریم ها و محدود بودن دسترسی ها، برای خرید تتر مجبور هستید از طریق اتصال vpn استفاده کنید. همانطور که میدانید اتصال به این روش ابدا سیف و ایمن نیست. 

تتر چیست

بهترین روش برای به دست آوردن ارزهای دیجیتال مراجعه به صرافی های ارز دیجیتال در ایران است. تترلند مرجع خرید تتر در ایران است. این صرافی، به صورت تخصصی روی خرید و فروش تتر کار می کند. با خیال راحت، با کمترین میزان کارمزد می توانید از این سایت تتر خریداری کنید یا تترهای خود را به فروش برسانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا