آموزش

تتر به چه منظور شکل گرفت؟

در حقیقت ایده ی اولیه ی طراحی ارز تتر، طراحی یک ارز پایه بود که نوسان قیمت زیادی نداشته باشد و معادل قیمت دلار باشد. قیمت این ارز دیجیتال در بازارهای ارز دیجیتال ثابت و بدون نوسان گزارش شده است.


ارزش این ارز کاملا به ارزش دلار وابسته است و داشتن آن معادل داشتن دلار است در حالی که شما با خرید تتر می توانید از مزایای ارزهای دیجیتال نیز استفاده کنید.

ارزش تتر

در حقیقت تتر یک ارز سنتی فیات مانند دلار و یورو و ین است.

tether از آن دسته ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین نیست که تغییرات زیادی روی آن ایجاد شود به همین دلیل بسیاری از کارشناسان آن را گزینه‌ی مناسبی برای سرمایه گذاری نمی دانند و داشتن آن را معادل داشتن دلار می‌دانند.

البته که این ارز دیجیتال دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی است که موجب می شود تردرها و سرمایه گذاران این بازار برای خرید این ارز در زمان هایی که شاخص ارز دیجیتال در بازار جهانی رو به افول باشد اقدام می کنند.

یکی از مهم ترین نکاتی که یک ارز دیجیتال باید داشته باشد، شفافیت مالی آن است. قبل از این که اقدام به خرید یک ارز دیجیتال کنید ابتدا وایت پیپر ان که مربوط به گزارش عملکرد ارز دیجیتال مربوطه می شود را مطالعه بفرمایید، آن را تحلیل کنید ، مشورت بگیرد و سپس خرید نمایید.

برای خرید این ارز دیجیتال می توانید به تترلند که به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین مرجع خرید تتر در ایران است مراجعه نمایید و با انجام احراز هویت ارز دیجیتال خریداری نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا