آموزشمتوسط

آموزش واریز به حساب بایننس

در این مقاله از تترلند، به‌صورت تصویری و قدم به قدم، مراحل واریز به حساب بایننس را پیش خواهیم برد.

https://www.aparat.com/v/aX1zE

پس از ورود به حساب بایننس خود، گزینه‌های Deposit و Withdraw را می‌توانیم مشاهده کنیم، دیپازیت برای واریز به حساب بایننس و ویدرا برای برداشت از حساب است.

ورود به حساب صرافی بایننس

انتخاب گزینه دیپازیت و ارز موردنظر


برای واریز به حساب بایننس گزینه دیپازیت را انتخاب می‌کنیم، در این مرحله به ما دو گزینه فیات و یا کریپتو نشان داده می‌شود، باید انتخاب کنیم کدام یک را قصد داریم واریز کنیم که قاعدتاً انتخاب ما کریپتو است.

انتخاب گزینه دیپازیت و ارز موردنظر

حال، ارز موردنظر خود را انتخاب می‌کنیم. ما در اینجا ارزی با کمترین کارمزد و با بیشترین سرعت یعنی ترون (TRX) را انتخاب می‌کنیم.

TRX

هر ارزی که در این قسمت به ما نمایش داده می‌شود، آدرس دریافت آن را هم می‌توانیم ببینیم و این آدرس دریافت را برای شخصی که قرار است به حساب ما واریز داشته باشد، ارسال کنیم.

در این قسمت، می‌توانیم انتخاب کنیم آدرس به‌صورت QR Code به نشان داده شود. همچنین، گزینه کپی کردن آدرس هم قابل استفاده است.

مرجع تخصصی خرید تتر و فروش تتر

درنظر داشته باشید که اگر بخواهید یک ارزی را روی یک شبکه‌ای دیگر داشته باشید، در این قسمت می‌توانید شبکه موردنظر خود را انتخاب کنید. همچنین، برای واریز و برداشت تتر سعی کنید حتماً از شبکه TRC20 استفاده کنید تا حداقل کارمزد را پرداخت کنید.

ما در این قسمت طریق کیو آر کد یک مبلغی ترون به حساب بایننس خود واریز می‌کنیم و مجدد ادامه‌ی فرآیند رو خواهیم داشت.

واریز-ترون-به-حساب-بایننس

همان‌طور که می‌بینید، ترون‌های واریز شده در حساب بایننس ما آمده و موجودی وارد کیف پول شده است که می‌توانیم با استفاده از آن تبدیل به تتر یا هر ارز دیگری را انجام دهیم.

TXID و پایان واریز


در پایین این صفحه می‌توانید قسمت تاریخچه دیپازیت خود را ببیند و اگر بخواهید TXID این تراکنش را ببینید با استفاده فلش موجود در تصویر، TXID خود را مشاهده خواهید کرد.

TXID


برای مثال، زمانی‌که بخواهید تتر به تترلند بفروشید، لازم است که بعد از برداشت، حتماً txid تراکنش خود را به‌صورت صحیح ثبت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا