آموزشمتوسط

آموزش برداشت از حساب بایننس + ویدیو

پس از آموزش نحوه ثبت نام در صرافی بایننس، در این مقاله آموزش برداشت از حساب بایننس را با متن و ویدیو خواهیم داشت.


آموزش تصویری برداشت از حساب بایننس 

ورود به صفحه برداشت در بایننس

از چند قسمت مختلف می‌توانیم وارد قسمت برداشت از حساب بایننس شویم. در کنار دکمه دیپازیت (Deposit)، دکمه (Withdraw) را مشاهده می‌کنیم.

درنظر داشته باشید که ورود به صفحه برداشت، از صفحات و بخش‌های دیگر بایننس نیز امکان‌پذیر است.

در این قسمت، گزینه crypto کریپتو را انتخاب می‌کنیم، سپس ارزهایی که در حساب بایننس خود داریم به ما نمایش داده می‌شود که ما در این آموزش، ارز TRXرا انتخاب می‌کنیم.

برداشت از حساب بایننس

برای برداشت از بایننس ما باید آدرس خود، یعنی آدرسی که قصد داریم به آن برداشت بزنیم را در این قسمت وارد کنیم.

آدرس مبدا و آدرس مقصد را در فیلد مربوطه وارد می‌کنیم. شبکه موردنظر خود را انتخاب می‌کنیم قطعاً انتخاب ما شبکه TRC20 است، باتوجه به آدرس و باتوجه به این موضوع که همیشه سعی داریم کمترین کارمزد را برای معاملات خود بپردازیم‌.

در این قسمت از ما خواسته می‌شود مقدار ارز انتقالی را وارد کنیم و به ما فی برداشت یا کارمزد تراکنشی که قرار است انجام شود را به ما نمایش خواهد داد. در اینجا، مقدار کارمزد یک تتر است که مقدار بسیار ناچیزی است.
درصورتی که بخواهیم کل دارایی موجود در کیف پول خود را انتخاب کنیم، از گزینه Max استفاده می‌کنیم و یا می‌توانیم به‌صورت دستی عدد موردنظر را وارد کنیم.

در این مرحله روی گزینه Submit کلیک می‌کنیم. پس از این‌که دکمه‌ی سابمیت را انتخاب کردیم، از ما خواسته می‌شود تا به دو روش مختلف، برداشت خود را تایید کنیم.

در این مرحله لازم است با استفاده از هر دو روش گفته شده، برداشت خود را تایید کنیم. زمانی‌که کد را دریافت و وارد کردیم، روی گزینه سابمیت کلیک می‌کنیم. درخواست ما بررسی می‌شود و درصورتی‌که اطلاعات به درستی وارد شده باشند، برداشت ما به آدرس ولت مقصد انجام می‌شود.

مرجع تخصصی خرید تتر فروش تتر

تاریخچه تراکنشات و دریافت TXID تراکنش


برای ورود به قسمت تاریخچه تراکنشات و دریافت TXID،یک گزینه میانبر قرار داده شده که در تصویر مشاهده می‌کنید.

در این بخش، زمانی‌که تراکنش ما انجام شود، TXID به ما نمایش داده می‌شود و می‌توانیم آن را کپی کنیم. TXID همیشه در قسمت تاریخچه تراکنشات وجود دارد.

در صفحه‌ی Overview جایی‌که تمام اطلاعات حساب ما نمایش داده شده، می‌توانیم موجودی کیف پول خود و موجودی حساب را ببینیم.

نکته پایانی


حتماً این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر بخواهید تاریخچه برداشت از حساب بایننس را ببینید، باید این گزینه تایپ را به ویدرال تغییر دهید که تاریخچه برداشت به شما نمایش داده شود و زمانی‌که تراکنش کامل شد و از حالت پروسسینگ خارج شد، می‌توانید متوجه شوید که تراکنش موفق بوده و TXID خود را کپی کنید.

برای مطالعه آموزش واریز به بایننس، روی این لینک کلیک نمایید تا آموزش متنی و ویدیویی آن را مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا