آموزش

دانشنامه تترلند – نام اولیه تتر

📚 دانشنامه تترلند ( نام اولیه تتر)
نمونه اولیه این ارز دیجیتال که در ابتدا “Realcoin” نام داشت، ژوئیه سال 2014 میلادی توسط بنیانگذاران آن به نام های Brock Pierce ،Reeve Collins ،Craig Sellars رو نمایی شد. این ارز دیجیتال به عنوان یک استارتاپ مستقر در سانتا مونیکا، ایالت کالیفرنیا علنی شد.

اولین توکن ها در تاریخ 6 اکتبر 2014 در بلاک چین بیت کوین صادر شد. این کار با استفاده از پروتکل Omni Layer انجام شد.

خرید ارز دیجیتال از بزرگترین مرجع تخصصی – تترلند


در تاریخ 20 نوامبر 2014 میلادی مدیرعامل تتر، Reeve Collins، اعلام کرد که این پروژه به “Tether” تغییر نام یافته است.

این شرکت همچنین اعلام کرد که سه مدل توکن با پشتوانه دلار آمریکا، یورو و یوآن ژاپن ارائه خواهد کرد. همچنین شرکت Tether Limited در وب سایت رسمی خود بدون ارائه جزئیات دقیق اعلام کرده است که در کشور هنگ کنگ ثبت شده و دارای دفترهایی در سوئیس است.

بر این اساس قیمت این ارز دیجیتال بر اساس واحد پشتیبان کننده آن، یعنی واحدهای پولی تعیین و نظارت می شود. دلار تتر به مراتب از یورو و یوان تتر محبوب تر است و به میزان بیشتری خرید و فروش می شود.

در نتیجه اگر بخواهیم به صورت کلی مطرح کنیم که نرخ و قیمت تتر چند است می توان به صورت تقریبی این طور بیان کرد که این ارز دیجیتال معادل یک دلار آمریکا ارزش دارد.

برای خرید و فروش تتر و خرید ارز دیجیتال در ایران می توانید به بزرگترین و تخصصی ترین مرجع خرید تتر در ایران – تترلند مراجعه نمایید و آن را با کمترین میزان کارمزد دریافت نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا