اخبار تترلند

تترلند و آغاز دور جدید همکاری آن با اسمارت مانی

آغاز همکاری تجاری دو مجموعه بزرگ اسمارت مانی و تترلند از اواسط سال ۱۳۹۷ شروع شد.

مجموعه اسمارت مانی در بازارهای مالی کریپتوکارنسی، بورس و بازار ارزهای جهانی فعالیت دارد و جامعه بزرگی از فعالان بازارهای مالی در این مجموعه تخصصی گرد هم آمده‌اند.

پس از فعالیت درخشان دو مجموعه‌ اسمارت مانی و تترلند، در مارکت کریپتو ایران بر آن شدیم که سطوح همکاری بین این دو مجموعه افزایش پیدا کند تا اعضای هر دو مجموعه از مزایا و خدمات بیشتری را با کیفیت بهتری استفاده نمایند.

از این پس کاربران اسمارت مانی ضمن برخورداری از کد تخفیف دائمی در فروش تترهای خود، می‌توانند از صفحه اختصاصی اسمارت مانی در وب‌سایت تترلند، تترهای خود را به مبلغ بالاتری به فروش برسانند.

کد تخفیف برای استفاده در آدرس اصلی تترلند:

Smart-Money

آدرس اختصاصی کاربران اسمارت مانی:

https://SmartMoney.Tether.Land

🔗 کانال تلگرام اسمارت مانی

🔗 کانال تلگرام تترلند

معرفی تترلند

این مجموعه دارای چندین سال تجربه و سایقه درخشان در خرید ارز دیجیتال است. یکی از ارزهای دیجیتال که به صورت تخصصی روی آن فعالیت داشته تتر است. به همین دلیل بعد از چندین سال فعالیت، این مجموعه به عنوان مرجع خرید تتر ایران شناخته شده است.

تتر یک ارز دیجیتال بسیار یمهم در بازارهای ارز دیجیتال است که داری نرخ و قیمت ثابتی است و می توان نوسانات شدید بازار را کنترل نماید. قیمت تتر در بازارهای ارز دیجیتال، معادل یک دلار آمریکاست. خرید و فروش تتر در این بازارهای با ارزش یک دلار انجام می شود. برای اینکه قیمت تتر را به واحد پولی خود تغییر دهید باید ببینید یک دلار آمریکا چه اندازه در کشور شما ارزش دارد.

برای خرید و فروش تتر باید به مرجعی مراجعه نمایید که علاوه بر راهنمایی درست کاربران، بتوانید به صورت ایمن و مطمئن اقدام به ترید کردن ارزهای دیجیتالی بپردازید. مرجع خرید تتر در ایران این قابلیت را برای شما فراهم می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا