آموزش

چه کسی مسئول تتر است؟

توکن های تتر توسط Tether Limited، یک شرکت مستقر در جزایر ویرجین بریتانیا صادر می‌شود. وب سایت تتر می‌گوید که این ارز در هنگ کنگ به ثبت رسیده و با دفاتر گوناگون در ایالات متحده در حال فعالیت است. این شرکت دارای تیم مدیریتی مشابه با بیتفینکس است، بیتفینکس یک صرافی دیجیتالی در هنگ کنگ است.

این صرافی یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتالی در جهان است. ژان ولدر (Ludovicus van der Velde) مدیرعامل هر دو شرکت بیتفینکس و تتر است و فیلیپ پاتر مأمور اصلی امورات استراتژیک هر دو شرکت است.

وایت پیپر که نشان دهنده عملکرد و خلاصه وضعیت یک ارز دیجیتال است، باعث شده که خرید این ارز دیجیتال بسیار با استقبال زیادی روبرو باشد.

با گذشت زمان و عملکرد اصولی و صحیح این ارز دیجیتال، به محبوبینت تتر روز به روز افزوده شد و با توجه زیادی از تریدرها مواجه گردید.

ویژگی های تتر

با اینکه قیمت و ارزش این ارز دیجیتال در بازارهای ارز دیجیتال جهانی ثابت و بدون و نوسان است اما با استقبال زیادی روبرو است. یکی از دلایل این استقبال و محبوبیت شفافیت مالی آن می باشد.

ارزش این ارز دیجیتالی، یک دلار یا یک یورو است. اینکه این ارز دیجیتالی هیچ نوسانی ندارد به این معناست که، هر زمانی که شما برای خرید آن اقدام نمایید برای یک تتر، یک دلار باید پرداخت کنید.

با اینکه واحدهای پولی متفاوتی وظیفه پشتیبانی این ارز دیجیتال را بر عهده دارند، مانند دلار، یورو، یوآن، اما محبوب ترین آن دلار است و بیشتر از همه مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

برای خرید تتر و بهره مندی از ویژگی های منحصر به فرد آن، باید به تترلند که به عنوان بزرگترین و معتبرترین سایت خرید ارز دیجیتال در ایران است مراجعه نمایید.

بعد از احراز هویت و خرید کیف پول الکترونیکی مخصوص ارز دیجیتال مورد نظر، مانند tether را خریداری میکنید و در کیف پول الکترونکی خود ذخیره می کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا