اخبار

حجم گردش روزانه تتـر از پی‌پل و بیت کوین پیشی گرفت

تحقیقات تازه نشان می‌دهد که میانگین ارزش گردش هفت‌روزه ارز پایدار تتر از ارزش گردش پی‌پل و بیت کوین در مدت مشابه پیشی گرفته است.

به گزارش کریپتوگلوب، داده‌هایی که کوین متریکز به ‌تازگی منتشر کرده است، نشان می‌دهد که پس از یک ماه رشد مداوم، میانگین هفت‌روزه و تعدیل‌شده ارزش منتقل‌شده تتر از بیت کوین بیشتر شده است.

میانگین ارزش گردش تتر ۲۰ اوت (۳۰ مرداد) از ۳.۵ میلیارد دلار عبور کرد. این در حالی است که در زمان مشابه، ارزش گردش با بیتکوین ۲.۹۴ میلیارد دلار بوده است.

گردش هفت‌روزه ارز پایدار تتر
تترلند – مرجع تخصصی خرید ارز دیجیتال

کوین متریکز معتقد است که این ارز دیجیتال روزبه ‌روز سهم بیشتری از نقل ‌و انتقالات درون شبکه‌ای را به خود اختصاص می‌دهد. البته که رسیدن به این عدد، دستاورد بزرگی برای آن به حساب می‌آید.

در حال حاضر، تتر در هشت بلاک چین از جمله اومنی، اتریوم، ایاس، ترون و الگورند در دسترس کاربران است.

از ابتدای سال جاری میلادی، شاهد رشد گسترده این ارز دیجیتال بودیم.

این رشد تا جایی بود که عرضه این استیبل کوین به ۱۳ میلیارد دلار رسید. در حالی که در ابتدای سال، عرضه تتر تنها ۴ میلیارد دلار بوده است.

از سوی دیگر، با افزایش تقاضا پیرامون حوزه دیفای، تراکنش‌های تتر بر روی شبکه اتریوم نیز با جهشی قابل‌ توجه همراه بود. به همین دلیل تتر مجبور شد تا از شبکه OMG‌ کمک بگیرد.

جان پاول کونینگ (John Paul Koning)، اقتصاددان و فعال توییتری، در توییت خود ضمن اشاره به گزارش مالی پی‌پل در سه‌ماهه دوم امسال گفت که ارزش گردش با استفاده از تتر به‌صورت روزانه ۲.۹۴ میلیارد دلار بوده است!

برخی از کاربران در جواب این توییت عنوان کردند که مقایسه پی‌پل و تتر منصفانه نیست؛ چرا که فعالیت پی‌پل به‌صورت مداوم بررسی می‌شود و این در حالی است که تنها صرافی های ارز دیجیتال تراکنش‌های تتر را رصد می‌کنند.

خریدتتر

ویژگی های خاص تتر

این ارز دیجیتال نوعی ابزار تسهیل ‌کننده در بازار نیز به حساب می‌آید. چرا که قیمت آن مثل ارزهای دیجیتال ازجمله بیت کوین و اتریوم نوسان ندارد و بسیاری از معامله ‌گران نیز برای برداشت سود خود از این ارز دیجیتال استفاده می‌کنند.

تتر چندی پیش در حساب توییتری خود اعلام کرد که «کاربرد، امنیت و قابل اعتماد بودن» ارزهای دیجیتال باعث شده است تا در دوران کرونا در خط اول قرار گیرند.

این ارز دیجیتال در بخش دیگری از توییت خود می‌نویسد: مردم به‌دنبال جایگزین‌هایی برای سیستم‌های بانکی و سیستم‌های پرداختی هستند که از رده خارج شده‌اند.

تترلند بزرگترین مرجع و تخصصی ترین صرافی ارز دیجیتال است که می توانید با اطمینان خرید ارز دیجیتال را از آن انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا